standard-title Meme Estetiği

Meme Estetiği

Doğuştan, herhangi bir olay sonrası veya ihtiyacınıza uygun olarak meme estetiği ameliyatı ile istediğiniz görünüme sahip olmak sizin elinizde…

Meme estetiği hizmetimizde; meme büyütme, meme küçültme ve meme dikleştirme alt başlıkları bulunmaktadır. Eskisi gibi uzun süren ameliyatlar ve can acıtan tamponlar kesinlikle kullanılmamaktadır.

Op. Dr. Ahmet Tuna EREN kalitesi ile günümüzde ağrı vermeyen tamponlar kullanılmaktadır.

 

Meme Estetiği

kayseri meme büyütmeMeme Büyütme : Memelerinizin küçüklüğünden şikayetçi olduğunuz durumlarda basit bir estetik operasyonu ile sizlere daha önceden gösterilen memeyi sizlere veriyoruz. Yeni görünümünüze eski sağlamlığınız ile sahip oluyorsunuz.

Meme büyütme hizmeti hakkında

detaylı bilgi için Tıklayınız.

 

kayseri meme küçültme

Meme Küçültme : Memelerinizin göğüs bölgenize veya vücudunuza göre büyük olduğunu düşünüyor iseniz meme estetiği ameliyatı ile seçeceğiniz memeyi sizlere veriyoruz. Yeni görünümünüz ile size ağırık veren memelerden kurtulabilirsiniz.

Meme küçültme hizmeti hakkında

detaylı bilgi için Tıklayınız.

 

kayseri meme dikleştirme

Meme Dikleştirme : Memelerinizin görünümünden şikayetçi iseniz meme estetiği ameliyatı ile memelerinizi dik hale getirebilir istediğiniz görünüme sahip olarak hayatı istediğiniz gibi yaşamaya devam edebilirsiniz.

Meme dikleştirme hizmeti hakkında

detaylı bilgi için başlığa tıklayınız.

 

 

 

Hizmetler hakkında bilgi veya randevu almak için bize ulaşmanız yeterlidir.